magda zaufali 1

 

Pasja tworzenia towarzyszy mi od kiedy pamiętam. Od lat jestem aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuję swoje prace, a także dzielę się wiedzą i zdobytym doświadczeniem głównie w tematyce tworzenia kartek czy szydełkowania, a także efektywnego działania w social mediach czy fotografii. Nieustannie się uczę doskonaląc swój warsztat, dzięki czemu brałam udział w licznych projektach oraz współpracowałam z wieloma polskimi firmami oraz kilkoma zagranicznymi z branży hand made, a także fotograficznej.

 

 

 

 

Obecnie jestem związana:

 

magda zaufali 2magda zaufali 3Z marką Agateria Craft - polskim dynamicznie rozwijającym się producentem artykułów do scrapbookingu takich jak stemple, wycinanki z tektury, HDF, szablonów czy pudrów do embossingu gdzie jestem koordynatorką Design Teamu.

 

 

 

 

 

 

magda zaufali 4

 

Mintay Papers - polskim producentem wysokiej jakości papierów do scrapbookingu. Mottem marki jest hasło "Dajcie mi arkusz papieru do scrapbookingu, a zrobię wszytko" i tak jest dzięki uniwersalnym motywom, mnogości i wzornictwu idealnie skomponowanych detali.

 

 

  magda zaufali 5

 

 

Fantasy - świat twórczej fanatazji - rosyjskim sklepem z artykułami do rękodzieła oraz producentem wykrojników i wycinanek z tektury.

 

 

 HappyScrapHappy Scrap nowa marka na rynku artykułów do scrapbookingu, w ofercie unikatowe stemple, całkowicie przezroczyste, idealne do kolorowania, embossingu, oraz robienia kartek okolicznościowych,itp.

Zaufali mi na przestrzeni lat, czyli Firmy z którymi wcześniej współpracowałam, projekty w których brałam udział, wyróżnienia, które miałam przyjemność otrzymać:

AcrapAtelier ScrapAndMeDT

123ScrapujTy

 

APgestDT JustTagITDT ScrapAndMe
Cafe ScrapoMamaTop KafeScrapoMamaDT KafeScrapoMamaT
ScrapAndMeWyzwanie DiabelskiMłyn Kit
ScrapCafeInternational ScrapNSKillDT

JaFotograf

 WyzwanieCzytelnika JaFotograf  

Gościnna

     

 

:

 

Free Joomla! templates by Engine Templates