Kartki na zamówienie

 Jeśli szukasz wyjątkowej kartki dla bliskiej osoby lub na specjalną okazję, a do tego cenisz produkty hand made to jesteś we właściwym miejscu. Znajdziesz tu niepowtarzalne prace, wykonane ręcznie przeze mnie z dbałością o najmniejszy szczegół na różne okazje, w  szczególności takie jak ślub, urodziny, komunia czy święta.

Nie znalazłeś swojej wymarzonej kartki w sklepie napisz do mnie koniecznie, a na pewno wykonam taką na zamówienie, zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Do wykonania kartek używamy najwyżej jakości materiałów, wiodący producentów. Wykorzystane w pracach papiery są o wysokiej gramaturze, bezkwasowych i bezpiecznych w archiwizacji (nie blakną) natomiast same kartki są  personalizowane, co oznacza, że Kupujący może wybrać m.in. pasujący do kartki i okazji napis oraz życzenia. Wydrukowane życzenia mogą stanowić dowolny przesłany przez Klienta tekst lub zostać wybrane z bogatej bazy dostępnych życzeń. Każda kartka sprzedawana jest w eleganckim kartoniku, w którym można ją wręczyć. W kartoniku można również umieści oprócz kartki pieniądze, co ułatwi ich wręczenie w wygodny sposób.

Poniżej kilka przykładowych prac:

 

 

Free Joomla! templates by Engine Templates